TOLTEK
Lūdzu uzgaidiet, informācija tiek ielādēta...

Mūsu blogs

Informācija par kalendāru un mūsu domas

Lai izmantotu nepieciešams izprast, ko patiesībā 20 Maiju kalendāra simboli. Tie nav astroloģiskās zīmes. Drīzāk tos var nosaukt par 20 Dieva aspektiem, par 20 arhetipiem, 20 realitātes fokusa veidiem. Maiju kalendārā nav labo un slikto dienu. Katra diena ir laba priekš kaut kā. Mēs varam darīt visu, kas nepieciešams un būt pilnīgā harmonijā un atbilstibā videi, ja mūsu apziņa respektē valdošās enerģijas principus. Maiju kalendārs tā ir darbības astroloģija. Laika programmatūra priekš uzņēmīgiem un radošiem cilvēkiem. Maiju «navales» apraksta nevis mūsu pašsajūtu vai individuālā ego parametrus. Bet tos dievišķos principus, ko mēs izpaužam savā darbībā. Tā ir enerģija, kas atrodas mūsu baterijās, mūsu totēms, viens no 20 Dieva aspektiem, kurš izpaužas caur mūsu personību.

Turpinājumu lasi Ivo Puriņa personīgajā blogā - http://www.toltek.info/blogi/20-navales/

Manifestējas kā radošā spēka pirmiemesls. Ģimene, vecāki un bērni. Dzimta un tradīcijas. Imix liek apzināties, ka mēs esam daļa no tautas. Dzīves motivācija – dzīvot, tāpēc ka dzīvoju. Radošais impulss, ko nerada jūtas, bet vēlme atstāt kaut ko pēc sevis. Vismaz iestādīt koku. Šī navāla spēks atgādina, ka katra no mums mīt daļiņa no visa dzīvā Radītāja. Primārais radīšanas un izdzīvošanas instinkts, kas ir cilvēkā. Tās ir programmas, kas provocē veidot ģimeni jebkuros apstākļos - korupcija, kad ļaudis tikuši vadošajās institūcijās tur iedabū arī ģimeni un  draugus. Avots ir asins saišu spēks. Tas ir galvenais organiskās dzīvības rašanās princips. Enerģija izraisa mazu daļiņu savstarpējo sadarbību vienota veseluma veidošanā. Tā ir gudrība, kuras pārmantošana notiek no vecākiem uz bērniem.

IMIX  dienā cilvēks labi jūtas kolektīvā, starp savējiem, ir pastiprināta ģimeniskuma izjūta. Šajā dienā arī rodas vēlme izcelties starp sev līdzīgiem. Tajā var labi sajust zemes un dzīvības enerģiju, veidojas labāka saikne ar kokiem, augiem un pārējo dabu  

Aizsākuma laiks. Vajag uztvert primāro impulsu, apjaust savas saknes. Katrā mīt Radītāja daļiņa. Katrā no mums ir tēvs, māte un aizstāvis visam dzīvajam.

 

© toltektime.com 2015