TOLTEK
Lūdzu uzgaidiet, informācija tiek ielādēta...

Mūsu blogs

Informācija par kalendāru un mūsu domas

Ivo Puriņa vadītā Tolteku komanda, kas darbojas Latvijā līdz konkrētam brīdim visi bija parasti cilvēki. Līdz brīdim, kad „Ērgļa” nodoms viņus savāca vienkop un deva uzdevumu. Tagad viņi ir „Dienu salicēji” – burtnieki, kas skaidro šīs Pasaulītes ritējumu, saliek likteņus, nes Gaismu un modina savus tautiešus. Šogad Tolteku komanda veidos uguns rituālu Evertos. Mēs visi kopā vērsīsimies pie saiknes, kas savieno mūsu ķermeni, dvēseli, Garu. Mēs pateiksim „nē” savām bailēm un izveidosim sev vēl skaistākas nākotnes iespēju. Bez tam būs iespēja iepazīties ar Dienu enerģiju nesējiem personīgi. Visi viņi pārvalda maģiskās zīlēšanas mākslas un spēj rast atbildes uz jautājumiem, kas priekš katra ir aktuāli dotajā laika brīdī. Ivo Puriņš arī pastāstīs par Sakrālo Kalendāru un burtnieku maģijas noslēpumiem. Būs iespēja uzzināt par zināšanu pirmavotu – Kalendāru, no cilvēka, kas tajā dzīvo un ir saņēmis personālo iniciāciju no Maiju Vecajiem.

Mēs sevi saucam par Tolteku komandu. „Ērgļa” nodoms ir sapulcinājis vienkopus mūs līdz tam parastus cilvēkus un devis uzdevumu – stāstīt par maiju kalendāru. Tagad mēs esam „Dienu salicēji” – burtnieki, kas skaidro šīs Pasaulītes ritējumu, saliek likteņus, nes Gaismu un modina savus tautiešus.

Mēs vēl nespējam gāzt pasaulē pastāvošo „tumsas varu”, kas grib uzspiest mūsu tēvzemei Antikrista ideoloģiju un likumus. Bet mēs varam izmantot savu senču maģiju, lai dotu Latvijas cilvēkiem spēkus pret to nostāvēt. Mēs varam burties, jo esam Burtnieku mantinieki. Jo Latvijas sakrālā telpa ir pilnībā gatava burvju atdzimšanai. Kad vara pārdod savu tautu, tad par to Dieva priekšā iestājas burvji. Mēs savienosim Latvijas sakrālās vietas spēku ar seno Maiju maģiju. Mēs smelsim savu nenovēršamību savā ticībā, mīlestībā un pašā Laika ritā.

Tolteku komanda ir gatava veikt Zemes mātei Mārai veltīto rituālu jau šajā svētdienā 10.Imix – dienā, kad vaļā ir tautas dvēseļu koks. Kad buramvārdu spēks darbojas egregoru līmenī.

Mēs pulcēsimies Pokaiņos, šo svētdien 17.00

Visi kas grib būt klātu šai pasākumā – sazinaties iepriekš pa tālruni 26 838 029 ar Ivo Puriņu

Un pat ja kritīs „Trojas” mūri un pelnos pārvērtīsies tās valdnieku pilis, mēs turpināsim pastāvēt! Pastāvēt savā zemē un savu senču asins balsī. Mēs saglābāsim „Eneja zobenu”, uz kura smailes iekalts tikums, sirdsgudrība, mīlestība un cerība!

19. septembrī 14.00 - Baltajā Kalnā notiks enerģiju Loga atvēršanas rituāls, ko vadīs "Kalendāra glabātāji" - Ivo Puriņš un Gunta Dauģe ar palīgiem no tolteku komandas. Jums būs iespēja iziet uz savas Sirds ceļa, atvērt Dvēseles pieredzi un sajust Tolteku tradīcijas saslēgumu ar Laika līnijām. Līdz 13.30 Ivo un Gunta būs atrodami Pokaiņu takās, kur viņi izmantojot Taro un Kalendāru labprāt palīdzēs tiem, kas vēlas iegūt atbildes..

Sveicināti, draugi!

Maiju kalendāra kursi, apmācība septembra beigās!!!

Ivo Puriņš ar tolteku komandu septembra beigās vērs vaļā jauno kursu par maiju astroloģiju, šamanisko piegājienu dzīvei, praktisku veidu kā ieiet savā dzīves paredzētajā efektivitātē, dzīves lietu apzināšanos, kad vienkārši sāk notikt brīnumi.

Jaunie kursi sāksies 18.septembrī plkst 18:30. Šoreiz kurss ir plānots intensīvāk kā iepriekš, būs 2 nodarbības nedēļā, apmēram 2 mēnešu garumā un pēc tā būs lekcijas par tā prakstiko pielietojumu dzīvē, kā ikdienā to izmantot un saslēgties ar visuma enerģijām. Diezgan vienkārši, pat ja liekas nesaprotami.

Bez maiju kalendāra, šo pašu zināšanu cilvēku ietvaros vērsies vaļā arī Taro kāršu apmācības kurss, kas ir vienkāršs ceļš uz sevis paša apzināšanos, situāciju skaidrojumu, augstāku apziņu pār notiekošo, kontroli pār sevi un jā - arī zīlēšanu.
Pēdas drīkst atstāt komentāros, jeb Reinim 29713813.

Tiekamies Jogas istabā, lāčplēša 77, 18.septembrī plkst 18:30

© toltektime.com 2015