TOLTEK
Lūdzu uzgaidiet, informācija tiek ielādēta...

Mūsu blogs

Informācija par kalendāru un mūsu domas

Ivo Puriņa vadītā Tolteku komanda, kas darbojas Latvijā līdz konkrētam brīdim visi bija parasti cilvēki. Līdz brīdim, kad „Ērgļa” nodoms viņus savāca vienkop un deva uzdevumu. Tagad viņi ir „Dienu salicēji” – burtnieki, kas skaidro šīs Pasaulītes ritējumu, saliek likteņus, nes Gaismu un modina savus tautiešus. Šogad Tolteku komanda veidos uguns rituālu Evertos. Mēs visi kopā vērsīsimies pie saiknes, kas savieno mūsu ķermeni, dvēseli, Garu. Mēs pateiksim „nē” savām bailēm un izveidosim sev vēl skaistākas nākotnes iespēju. Bez tam būs iespēja iepazīties ar Dienu enerģiju nesējiem personīgi. Visi viņi pārvalda maģiskās zīlēšanas mākslas un spēj rast atbildes uz jautājumiem, kas priekš katra ir aktuāli dotajā laika brīdī. Ivo Puriņš arī pastāstīs par Sakrālo Kalendāru un burtnieku maģijas noslēpumiem. Būs iespēja uzzināt par zināšanu pirmavotu – Kalendāru, no cilvēka, kas tajā dzīvo un ir saņēmis personālo iniciāciju no Maiju Vecajiem.

Tolteku – Burtnieku pamatpostulāts.

Pasaulē eksistē divi spēki:

Naguāls – Dievišķais nodoms, Pasaules pirmcēlonis, Mūžīgā pastāvēšana. Šis spēks pats par sevi nav un nekad nebūs precīzi definējams, izskaidrojams vai kā citādi „ierāmējams”. Tas vienkārši IR, PASTĀV.

Tonāls – Skaitļu rindas, spēks, kas veido visas struktūras un paternus. „Pasauli veido skaitļi” – šī definīcija ir Tonāla cēlonis un sekas vienlaikus. Un pats galvenais – Tonāls ir vienīgais instruments, kas strukturizē un sistematizē Naguālu, vienīgais ritms, caur ko Naguāls jeb Dievišķais nodoms izpaužas un kļūst saprotams.

Sakrālais kalendārs apvieno NEIZSAKĀMO ar to, kurš FORMĒ UN SISTEMATIZĒ, Mūžību ar Laiku, Esību ar Darbību. Tas, kas mūžu mūžos ir zināms mūsu garam, kļūst izprotams prātam un top par reālu instrumentu, lai mēs varam stabili justies un izpausties savā realitātē materiāli un garīgi, darbībā un sadarbībā, vērtības radīšanā, apzināšanā un atstāšanā aiz sevis.

© toltektime.com 2015